Strona główna » Test wizualny: znajdź 7 różnic w tych zdjęciach pingwinów

Test wizualny: znajdź 7 różnic w tych zdjęciach pingwinów

[subtitle]

Istnieje wiele testów oczu, które są doskonałym sposobem na określenie umiejętności i szybkości wzroku. Użyj tego zdjęcia, aby poznać swój stopień ostrości widzenia i aspekt swojej osobowości. Należy pamiętać, że wielu osobom nie udało się rozwiązać tej wizualnej zagadki.

Jak działa ten test?

Tym razem musisz znaleźć 7 różnic pomiędzy tymi zdjęciami pingwinów. Na wykonanie tego zadania masz tylko jedną minutę. Możesz to zrobić? Pamiętaj, że jest to wyzwanie, które wymaga dużej koncentracji. Dlatego apelujemy o cierpliwość. A teraz weź swój czasomierz, przygotuj oczy i ruszamy! Za chwilę się zobaczymy. Nie rozpraszaj się i nie przeszkadzaj, bo masz tylko jeden strzał.

Smycz

Jesteś tam już? Ile błędów widziałeś do tej pory? Oto mała pomoc, która pomoże ci. Najwięcej różnic jest w krawatach pingwinów. Teraz masz kolejne 20 sekund na znalezienie innych rozbieżności między tymi zdjęciami. Znajdź odpowiedzi poniżej i sprawdź, czy wykonałeś test poprawnie.

Rozwiązanie

Różnica 1: Na tym zdjęciu widać, że czapka ma na górze czerwony pompon. Dolna nie ma go.

Różnica 2: stary pingwin trzymając się za rękę gubi kapelusz, a na pierwszym zdjęciu jest on żółty. Na drugim zdjęciu ma zielony kapelusz.

Różnica 3: Pingwin po lewej z pomarańczowym swetrem ma na pierwszym zdjęciu sweter z koronką, a na drugim bez koronki.

Różnica 4: Łowiący pingwin ma czerwoną przynętę na pierwszym zdjęciu. Z drugiej strony, na drugim zdjęciu jego przynęta nie jest kolorowa.

Różnica 5: Osobnik w wodzie ma niewielką białą część upierzenia na górnym zdjęciu. W dolnej części ma całkowicie czarne upierzenie.

Różnica 6: Pingwin w niebieskim szaliku na pierwszym zdjęciu ma szalik ze wzorem. W rzeczywistości ma na sobie biały kołnierz w kropki. Na drugim zdjęciu tak nie jest.

7. różnica: Ta różnica jest najbardziej złożona. Różnica jest w zielono-żółtym szaliku małego pingwina po prawej stronie. Na szaliku widać delikatną zmianę koloru.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.