Strona główna » Test wizualny: znajdź motyla ukrytego wśród słoneczników i zwierząt w tej wizualnej konkurencji.

Test wizualny: znajdź motyla ukrytego wśród słoneczników i zwierząt w tej wizualnej konkurencji.

V dnešním vizuálním úkolu budete muset mezi zvířaty a slunečnicemi hledat téměř nepostřehnutelného motýla. Zvládnete to?

Dzisiaj mamy ilustrację od ilustratora Dudolfa, która pokazuje nam mnóstwo zwierząt świętujących i bawiących się na polu słoneczników; jednak mogliście przegapić małego gościa: na obrazku ukrywa się psotny motyl, więc naszym celem dzisiaj jest go znaleźć.

Jak zwykle będzie limit czasu na wykonanie zadania wizualnego i sprawdzenie, czy rzeczywiście zrobiliście to bez pomocy. Masz 20 sekund na znalezienie motyla. Od razu uprzedźcie, że nie będzie to łatwe. Kiedy chcesz zobaczyć cały obraz, możesz przewinąć w dół.

Znajdź motyla na obrazku

Dostałeś go? Nie martw się, oto podpowiedź: motyl wtapia się w kolory słoneczników, więc zwróć na niego większą uwagę. Spróbuj ponownie za kolejne 15 sekund. Jeśli się poddasz i nie znajdziesz szczęśliwego motyla, możesz kontynuować w dół, aby znaleźć prawidłową odpowiedź.

Rozwiązanie

To jest to! Złośliwy gość-niespodzianka był żółty i ukryty wśród liści słonecznika w lewym górnym rogu zdjęcia, ledwo rozpoznawalny przez swoje maleńkie antenki.

Chociaż to wszystko na to wyzwanie wizualne, zapraszamy do podjęcia jednego z wielu innych, które dla Was przygotowaliśmy, jesteśmy pewni, że spodobają się Wam i będziecie się przy nich dobrze bawić. Zaproś przyjaciela, żeby było ciekawiej.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.