Strona główna » Test wzrokowy: czy potrafisz znaleźć toster? Masz 7 sekund na pokazanie swojej wyższej inteligencji.

Test wzrokowy: czy potrafisz znaleźć toster? Masz 7 sekund na pokazanie swojej wyższej inteligencji.

[subtitle]

Wyzwania optyczne stały się sensacją internetową dzięki ich zdolności do angażowania wszystkich naszych zmysłów poprzez zabawę i podstępną dynamikę. Na przykład 96% uczestników nie zaliczyło dzisiejszego testu wirusowego. Czy potrafisz to odróżnić?

Znalezienie tostera

Tym razem przedstawiamy Wam wyzwanie wizualne, które ostatnio jest trendy w mediach społecznościowych. To test, który będzie wyzwaniem dla Twojego wzroku i umysłu, ponieważ zawiera wiele podobnych elementów, które będziesz musiał rozróżnić w ciągu kilku sekund.

Co to jest? Jak widać, na zdjęciu są setki bardzo podobnych walizek, ale o różnych kolorach i kształtach. Twoim zadaniem jest odnalezienie tostera ukrytego na obrazku. Masz tylko 7 sekund na zdanie dzisiejszego testu, więc czy jesteś gotowy? Skoncentruj się jak tylko możesz!

Zegar tyka! Uważasz, że to zbyt mało czasu? Przeciętny umysł potrzebuje 43 sekund na znalezienie odpowiedzi. Ale jeśli naprawdę chcesz zmierzyć swoją inteligencję, powinieneś ustawić maksymalny limit 10 sekund. Udało ci się? Możesz porównać swoją odpowiedź tutaj.

Rozwiązanie wyzwania:

Jedną ze wskazówek, która pomogła Ci zidentyfikować toster jest kawałek tosta. Prawie na środku i u góry obrazu znajduje się przedmiot, o którym mowa. Przeciętne ludzkie oko nie jest w stanie tego wykryć na czas, czy wszystko w porządku?

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.