Strona główna » Test wzrokowy: Dwie klepsydry różnią się od pozostałych. Twoim zadaniem jest odnalezienie ich w ciągu 60 sekund.

Test wzrokowy: Dwie klepsydry różnią się od pozostałych. Twoim zadaniem jest odnalezienie ich w ciągu 60 sekund.

Musisz być bardzo ostrożny, aby znaleźć puste klepsydry na tym obrazku. Czy wiesz, że klepsydry, które dziś są elementami dekoracyjnymi, pełniły naprawdę pożyteczną rolę?

Rzeczywiście, celem ich powstania było odmierzanie czasu. Choć data ich powstania nie jest dokładnie znana, zajęły one miejsce zegara wodnego.

Test-na-iq.pl

Musisz znaleźć dwie puste klepsydry

Gra „znajdź intruzów” to klasyka m.in. testów wzrokowych. Istnieje od dawna i nadal fascynuje całe pokolenia.

Co więcej, jest zabawna i łatwa do zagrania, nie wymaga specjalnych umiejętności. Trzeba będzie jednak wykorzystać swoje zdolności wizualne i mieć oczy szeroko otwarte.

Jeśli masz kilka sekund swojego czasu i chcesz się zrelaksować, to jest to gra ideał.

Zasady są proste, wystarczy znaleźć klepsydry, które różnią się od pozostałych. Ale uważaj, masz tylko 60 sekund na ich odnalezienie!

Gra jest również doskonałym sposobem na spotkanie z rodziną i przyjaciółmi i dobrą zabawę. Więc nie wahaj się spróbować ten test wizualny i sprawdzenie umiejętności wszystkich, aby zobaczyć, kto jest najsilniejszy w tego typu grze, zanim skończy się czas.

Aby znaleźć dwie puste klepsydry na tym obrazie, ważne jest, aby mieć globalny widok obrazu i w razie potrzeby powiększyć go. Szybko przejdź i zbadaj zawartość każdej klepsydry.

Pamiętaj, że dwie klepsydry są puste i nic nie zawierają, więc nie trać czasu na szukanie ziarenek piasku w tych pełnych.

Przyjrzyj się uważnie każdej klepsydrze i spróbuj wykryć różnice. Może klepsydry, o których mowa, znajdują się na środku obrazka lub w rogach? Możesz również skupić się na kolorach lub wzorach na klepsydrach. Bądź szybki i metodyczny w swojej analizie, ponieważ masz tylko 60 sekund na znalezienie dwóch intruzów.

Rozwiązanie

Klepsydry mogą na początku wydawać się trudne do zauważenia, ale przy odrobinie koncentracji i bystrym wzroku można je szybko znaleźć. Jeśli udało Ci się je znaleźć w wyznaczonym czasie, to gratulujemy!

Jeśli nie udało Ci się ich znaleźć, to nie zniechęcaj się, dajemy Ci odpowiedź w postaci zdjęć.

Test-na-iq.pl

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.