Strona główna » Test wzrokowy: jaką liczbę widzisz w tym złudzeniu optycznym?

Test wzrokowy: jaką liczbę widzisz w tym złudzeniu optycznym?

Czy jesteś wystarczająco skupiony, aby zobaczyć właściwą liczbę?

Spójrz prosto w oczy hipnotycznego obrazu poniżej. Uważaj jednak, by nie wpaść w stan nieświadomości.

To właśnie stało się nie tak dawno w college’u w Kanadzie w „Collège du Sacré-Coeur de Sherbrooke”, gdzie młody hipnotyzer w wieku 20 lat, nie był w stanie wyprowadzić 5 widzów ze stanu hipnotycznego.

Na szczęście wezwano profesjonalistę, który wyprowadził ich z tego stanu. W poniższym teście wizualnym będziesz musiał zachować koncentrację, aby znaleźć liczbę ukrytą w tej iluzji.

© test-na-iq

 

Jak znaleźć właściwą liczbę na tym obrazku?

Ten test wizualny jest prosty, ale kluczowe jest skoncentrowanie się na obrazie, aby znaleźć ukrytą liczbę bez zawrotów głowy od hipnotycznych ruchów.

Jeśli jesteś wystarczająco skupiony i odbierasz informacje pomimo efektów optycznych, jesteś kimś, na kogo trudno wpływać i manipulować. Dlatego też może być trudno Cię zahipnotyzować.

Ten test pozwala ocenić Twoje umiejętności obserwacji, ale może też pomóc Ci je poprawić. Szukając ukrytej liczby, będziesz bardziej uważny na drobne szczegóły i będziesz mógł odblokować tajemnicę obrazu. Aby dać sobie największe szanse, może pomóc odizolowanie się w cichym miejscu i skoncentrowanie się na obrazie jako całości, zwracając jednocześnie uwagę na szczegóły.

Jaka liczba jest tam ukryta?

Aby znaleźć ukryty numer, należy podejść do sprawy metodycznie. Przede wszystkim trzeba będzie cofnąć się o kilka centymetrów od ekranu, aby zobaczyć cały obraz. To pomoże ci zobaczyć, co zawiera obraz, bez rozpraszania się przez złudzenie optyczne.

Po drugie, musisz być w stanie rozróżnić kształt każdej liczby, co wymaga dedukcji. Ta umiejętność dedukcji jest niezbędna do zdania testu, ponieważ liczby są ujawnione tylko w połowie. Możesz wtedy instynktownie określić, która liczba jest ukryta.

Rozwiązanie

Jeśli udało Ci się znaleźć na obrazku liczbę 88, to gratulujemy! Świadczy to o tym, że masz dobrą ostrość widzenia i umiejętność obserwacji. Wydedukowałeś również kształt liczb pomimo tego, że są one prawie niewidoczne, to również opisuje dużą wnikliwość.

© test-na-iq

 

Jeśli znalazłeś liczbę inną niż 88, nie musi to oznaczać porażki. W rzeczywistości zdolność do znalezienia właściwej liczby może być różna u różnych osób, a zależy to w dużej mierze od koncentracji.

 

Related post

Vanessa Meister
Napisane przez, Vanessa Meister
Mam na imię Vanessa mam 26 lat i jestem web copywriterem i content managerem. Moją pasją jest internet, e-marketing, web design, copywriting, projektowanie, web.... Dopóki jest kreatywność, marketing, oryginalność i nowe technologie.