Strona główna » Test wzrokowy: sprawdź jak bardzo jesteś spostrzegawczy i pomóż ptaszkowi znaleźć loda, który różni się od pozostałych.

Test wzrokowy: sprawdź jak bardzo jesteś spostrzegawczy i pomóż ptaszkowi znaleźć loda, który różni się od pozostałych.

Testy wizualne zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić Ci rozrywkę i zaangażować Twój mózg.

Czy miałeś ciężki dzień i wszystko, co chcesz zrobić, to uciec? Ale czy wiesz, że możesz trenować i bawić się jednocześnie? Zagadki i łamigłówki są po to, aby ujawnić więcej o Tobie i zwiększyć Twoje umiejętności. Tym razem jest to test wizualny, który zwiększy Twoją koncentrację i rygor. To zależy od Ciebie!

Test wizualny: co to jest?

Test, o którym mówimy, to rozpoznawanie wzrokowe. Czy jesteś wystarczająco szybki, aby rozpoznać, co wyróżnia Cię od innych? Jest to ilustracja przedstawiająca wielobarwne lody. Wszystkie mają swoje kolory i cechy charakterystyczne, ale wszystkie wyglądają tak samo.

.

Jest jednak wśród nich mały, smutny ptaszek. Celem jest pomóc temu nieszczęsnemu ptakowi odnaleźć lody, które stracił. Jest on inny niż wszystkie. Musisz go znaleźć w mniej niż 20 sekund. Czy odważysz się?

Rozwiązanie: które lody są inne?

.
Test komplikuje fakt, że powtarza się kilka rodzajów lodów. Choć różnią się kształtem, wielkością i kolorem, wszystkie są takie same. Gra staje się zagracona. Sztuką jest ciągłe korzystanie z pamięci. Ten, który należy do smutnego ptaka, to popsicle. Jest w prawym środkowym rogu zdjęcia. U góry jest różowy, a na dole zielony, więc różni się od pozostałych. Wielu uczestników zawiodło i nie mogło pomóc ptakowi. Ale ci sprytni tak.

.

Jak przejść tak skomplikowany test wizualny?

.
Znalezienie brakujących lodów nie było takie proste. W rzeczywistości presja czasu jest tym, co powoduje porażki graczy. Stres zmniejsza zdolność mózgu do myślenia, a więc i rozumowania. Aby odnieść sukces w rozwiązywaniu zagadek wizualnych, musisz się skupić i być w spokojnym miejscu. Najpierw spójrz na tło lub rogi zdjęcia. Często rozwiązanie jest w nich ukryte. Wtedy musisz zapamiętać każdy szczegół.

Czy znalazłeś właściwą odpowiedź?

.
Jeśli udało Ci się to dobrze, to znaczy, że jesteś osobą niezwykle ostrożną. Jest to bardzo rzadka cecha w dzisiejszych czasach, kiedy społeczeństwo zachęca nas do zajmowania się tylko tym, co trywialne, bez sięgania w głąb. Jeśli jednak nie uda Ci się tego zrobić, to nic nie szkodzi. Wielu internautów również przez to przeszło. Nie jesteś więc jedyną osobą w takiej sytuacji.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.