Strona główna » Test wzrokowy: Sprawdź swoją dokładność, szukając żółtej kropki w czasie krótszym niż 15 sekund.

Test wzrokowy: Sprawdź swoją dokładność, szukając żółtej kropki w czasie krótszym niż 15 sekund.

Udowodnij, że jesteś osobą skrupulatną i dokładną w tym wymagającym teście obserwacyjnym!

Czy jesteś dobrym obserwatorem? Jeśli tak, to rzucamy Ci wyzwanie, abyś udowodnił to za pomocą tego testu wizualnego.

Jeśli nie, to podejmij to wyzwanie wizualne, aby poprawić swoje umiejętności wizualne. Rzeczywiście, te ćwiczenia wizualne wymagają użycia rozumowania wizualnego, twojej pamięci wzrokowej i dużo precyzji.

Będzie to świetny sposób na stymulowanie umiejętności poznawczych i wizualnych.

Test wizualny: „Gdzie jest żółta kropka na tym zdjęciu?

Gotowy na stymulację swoich oczu i mózgu? W takim razie to jest Twoje wizualne wyzwanie. Musisz znaleźć żółtą kropkę wśród fioletowych kropek na poniższym obrazku.

© test-na-iq

 

Jest to ćwiczenie z precyzji i obserwacji na wysokim poziomie. Musisz zachować koncentrację podczas tego testu wizualnego.

Zwłaszcza, że na rozwiązanie zagadki masz tylko 15 sekund. Czy myślisz, że możesz to zrobić? Teraz musisz to udowodnić w 3, 2, 1. Szukaj!

Test obserwacyjny: właściwa odpowiedź

Obrazek, który otrzymałeś miał zielone tło, a wszystkie kropki były fioletowe. Dlatego żółta kropka była trudna do zauważenia, ponieważ ten kolor zlewał się z innymi kolorami.

Czy udało Ci się to pokonać? Czy znalazłeś żółtą kropkę w mniej niż 15 sekund?

Jeśli udało Ci się rozwiązać tę wizualną zagadkę, gratulujemy! Jesteś rzeczywiście osobą skrupulatną i zorientowaną na szczegóły.

Nie dziwimy się, że w życiu codziennym jesteś tak precyzyjny i skrupulatny.

Jeśli Ci się nie uda, nie zniechęcaj się. Już wykonałeś dobrą pracę, ponieważ próbując rozwiązać tę wizualną zagadkę, już wystarczająco stymulowałeś swój wzrok i swój mózg.

Więc po prostu podejmuj regularne wyzwania wizualne i mózgowe, takie jak to, aby poprawić i rozwinąć swoje umiejętności.

Ujawniamy położenie żółtej kropki w rozwiązaniu poniżej.

Rozwiązanie

Żółta kropka, którą miałeś znaleźć, znajduje się w rzeczywistości w najwyższym zestawie kropek po prawej stronie. Znajduje się ona w czwartym rzędzie kropek od zewnątrz.

© test-na-iq

 

Czy podobał Ci się ten test wizualny? Czy chciałbyś przeprowadzić kolejną zabawę? Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Znajdziesz tam dziesiątki testów wizualnych i testów na inteligencję, które pomogą Ci poprawić swoje umiejętności myślenia i obserwacji, jednocześnie dobrze się bawiąc.

Nie zapomnij podzielić się tym testem wizualnym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną!

Related post

Vanessa Meister
Napisane przez, Vanessa Meister
Mam na imię Vanessa mam 26 lat i jestem web copywriterem i content managerem. Moją pasją jest internet, e-marketing, web design, copywriting, projektowanie, web.... Dopóki jest kreatywność, marketing, oryginalność i nowe technologie.