Strona główna » Test wzrokowy: zadanie trudne: Czy potrafisz znaleźć 3 różnice na zdjęciu tych 2 podróżników?

Test wzrokowy: zadanie trudne: Czy potrafisz znaleźć 3 różnice na zdjęciu tych 2 podróżników?

[subtitle]

Szybkość myślenia odnosi się do tego, jak szybko mózg odbiera, interpretuje i reaguje na otrzymane informacje. W dzisiejszej konkurencji wizualnej przekonaj się, jak dobrze potrafisz zrozumieć i zareagować na informacje przesyłane przez oczy. Ale najpierw musisz znaleźć te informacje, ponieważ będziesz miał do czynienia z grą różnic. Czy jesteś dobrym obserwatorem?

Test wizualny: „Jakie są 3 różnice między zdjęciami tych turystów?

Jeśli twierdzisz, że masz orli wzrok i zwinny umysł, udowodnij to, rozwiązując to wyzwanie wizualne wcześniej! Jesteście gotowi?

Przyjrzyj się uważnie poniższemu obrazkowi: znajdziesz tam zdjęcie starej pary podczas wędrówki. Jeśli na pierwszy rzut oka oba obrazki wyglądają tak samo, to nie jest tak, jeśli ma się bystry zmysł obserwacji. Następnie masz 20 sekund na dokładne przyjrzenie się obrazkom i znalezienie trzech błędów.

Test wizualny.

Jeśli się poddałeś i jesteś ciekawy poprawnych odpowiedzi. Nie każemy Ci długo czekać, oto 3 różnice, które powinieneś był zidentyfikować!

Rozwiązanie:

Pierwsza różnica jest na dziadku. Spójrz na jego koszulę, na zdjęciu 1 ma kieszeń, na zdjęciu 2 nie ma kieszeni. Pozostałe dwa błędy są po stronie babci. To jest kołnierz swetra babci. Na zdjęciu nr 2 nie widać jej lewej nogi.

Jeśli odpowiedziałeś poprawnie, brawo! Jesteś dobrym obserwatorem, któremu nie umyka żaden szczegół, mimo że ma stosunkowo mało czasu. Twoja szybkość myślenia jest niewątpliwie imponująca. Jeśli niestety nie udało Ci się zaliczyć wizualnego testu dnia, nie zniechęcaj się i próbuj dalej. Dzięki praktyce, testy wizualne będą dla Ciebie pestką!

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.