Strona główna » Test wzrokowy: znajdź błąd logiczny w tej ilustracji przestrzeni

Test wzrokowy: znajdź błąd logiczny w tej ilustracji przestrzeni

Znajdź błąd na tym obrazku w mniej niż 30 sekund w nowym konkursie wizualnym.

Po raz kolejny mamy dla Was wyzwanie wizualne, które pomoże Wam poprawić koncentrację. Zrobiliśmy to ostatnio, gdy zidentyfikowaliście dwie identyczne żyrafy w grupie. To nie było łatwe.

Tym razem mamy obrazek od Sympo, który stawia przed nami wyzwanie znalezienia błędu w obrazku… może to wyglądać bardzo dziwnie, ale w ilustracji, którą mamy dla Was dzisiaj jest błąd logiczny… otwórzcie więc szeroko oczy i macie 15 sekund na wymyślenie co jest nie tak z tym przedstawieniem Armstronga na Księżycu.

To wizualne wyzwanie może nie być tak łatwe, jak się wydaje, więc damy ci małą podpowiedź: pomyśl o zdjęciu, które widziałeś, przedstawiającym ludzi na Księżycu, zwłaszcza Armstronga… Coś tu nie gra, jeśli zwróci się na to uwagę, i nie chodzi o astronautę… Widziałeś to kiedyś?

Jeśli się poddasz, lub jeśli chcesz poznać prawidłową odpowiedź na problem, przewiń w dół… jest bardzo prawdopodobne, że po przeczytaniu o co chodzi, stwierdzisz, że to rzeczywiście było coś, co od początku nie pasowało.

Rozwiązanie: co jest nie tak z obrazem astronauty

Problem ze zdjęciem astronauty jest czymś, o czym można powiedzieć, dlaczego nie zdałem sobie z tego sprawy wcześniej, skoro wydaje się to tak oczywiste, a mianowicie jest to tak proste, że zamiast Ziemi w tle patrzymy na drugi księżyc, który nie jest widoczny z taką jasnością i pewnością w żadnym znanym nam dziś miejscu, a tym bardziej na zdjęciach Armstronga.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.