Strona główna » Test wzrokowy: znajdź okulary ukryte wśród warzyw.

Test wzrokowy: znajdź okulary ukryte wśród warzyw.

[subtitle]

Popraw swoje umiejętności umysłowe i wzrokowe dzięki oferowanym przez nas testom. W tej zagadce musisz znaleźć pewną rzecz w stosie warzyw. Spróbuj z nami znaleźć ten obiekt i zobacz, co musisz zrobić.

Jak działa ten test?

Tym razem nie ma nic prostszego niż znalezienie okularów w stercie warzyw. Mamy nadzieję, że test Wam się spodoba, bo ilustracje są bardzo kolorowe. Będzie to prawdziwa uczta dla Twoich oczu i mózgu jednocześnie. Ale uwaga, masz tylko 20 sekund na znalezienie ukrytych okularów. Dlatego skoncentruj się mocno i bądź dokładny! Wskazane jest nawet znalezienie spokojnego i wygodnego miejsca, aby dać sobie największe szanse.

A może mała podpowiedź?

Ten test wizualny może wydawać się skomplikowany, więc podpowiemy ci. Zwróć szczególną uwagę na czerwone warzywa. Okulary są wśród nich dobrze ukryte. Teraz spróbuj przez kolejne 15 sekund rozwiązać zagadkę. Przeczytaj poniższe wiersze, aby poznać odpowiedź na ten test. Możesz również sprawdzić, czy twoje rozwiązanie jest poprawne.

Rozwiązanie

Spójrz na prawą stronę zdjęcia. Słoiki są doskonale ukryte w czerwonych warzywach. Blisko nich znajdują się marchewki. W prawym górnym rogu marchewki i pastelowo zielonego warzywa, soczewka okularów ma kształt dokładnie taki jak jedno z warzyw. Dlatego okulary na pierwszy rzut oka trudno było znaleźć. Czy udało ci się to zrobić?

Czy udało Ci się znaleźć okulary wśród warzyw?

Gratulacje! Jesteś jedną z tych osób, które mają niesamowity wzrok. Masz imponującą szybkość w sprawach wizualnych. Tak trzymaj, jesteś na dobrej drodze. Te wyjątkowe cechy będą Ci potrzebne do końca życia, zwłaszcza w tym, co robisz. Wiedz, że możesz sprawdzić swoje możliwości rozwiązując jeszcze trudniejsze zagadki.

Nie mogłeś ich znaleźć?

Nie martw się, wielu osobom nie udaje się przy pierwszej próbie. Poza tym, oblanie tego testu nie oznacza, że jesteś mniej inteligentny niż ktokolwiek inny w internecie. Prawdopodobnie będziesz musiał przećwiczyć nasze pozostałe testy wizualne. Od teraz możesz spróbować kilku wyzwań i zaprosić swoich przyjaciół i rodzinę do gry w inne gry na naszej stronie.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.