Strona główna » Test wzrokowy: znajdź słowo „pies” w tym wyszukiwaniu słów

Test wzrokowy: znajdź słowo „pies” w tym wyszukiwaniu słów

Zkuste ji najít za méně než 30 sekund.

Dla szczęśliwców, którzy nie musieli dziś pracować, wiemy, że to może być leniwy dzień, kiedy masz dużo czasu w rękach i nigdy nie boli, aby trochę się rozłożyć. Aby to ułatwić, przedstawiamy Wam kolejne z naszych wyzwań wizualnych, tym razem niepodobne do żadnego z tych, które prezentowaliśmy w przeszłości.

Następnie poprosimy Cię o znalezienie ukrytego słowa, nie na rysunku czy zdjęciu, ale w wyszukiwarce słów, którą znaleźliśmy podczas surfowania po Internecie, która wygląda jak wycinek z gazety, z życzeniem, abyś znów poczuł się jak dziecko w podstawówce, nawet jeśli Mikołaj nic Ci nie przyniósł.

Jedyną pułapką, jaką znajdujemy w tym konkursie, jest to, że słowo jest w języku angielskim, jednak nie będzie to problemem, ponieważ podpowiedzieliśmy Wam, co musicie znaleźć: „dog”, co w tym języku oznacza psa. Teraz trzeba się skupić i rozróżnić poszczególne litery. Załóżcie okulary i bez dalszych ceregieli przejdźmy do zadania. Pamiętaj, że masz tylko 30 sekund na osiągnięcie zwycięstwa.

Czy możesz znaleźć słowo „pies” w tym wyszukiwaniu słów?

Czy już go znalazłeś? To nie jest takie trudne, jednak rozumiemy, że jesteś obudzony (bo my też jesteśmy) i może trochę na kacu, więc damy ci podpowiedź, żeby łatwiej było to znaleźć. Słowo jest umieszczone po przekątnej między wszystkimi literami. Teraz wróć i znajdź go.

Rozwiązanie

Jeśli, choćbyś nie wiem jak mocno szukał, nie znalazłeś ukrytego słowa, nie rozpaczaj, bo nie pozostawimy Cię w niepewności i na kolejnym obrazku odpowiedź znajduje się w czerwonym prostokącie. Teraz już wiesz, gdzie to jest, zaproś kogoś innego i baw się dobrze, oczywiście po odpowiednim zjedzeniu. Wyznacz limit czasu, aby było zabawniej.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.