Strona główna » Test wzrokowy: znajdź zimnego królika na obrazku w ciągu 10 sekund! Udowodnij, że jesteś dokładny.

Test wzrokowy: znajdź zimnego królika na obrazku w ciągu 10 sekund! Udowodnij, że jesteś dokładny.

Ten test sprawdzi Twoje umiejętności obserwacyjne, prosząc Cię o zlokalizowanie królika w ciągu 10 sekund.

Kilka testów iluzji optycznych zalewa obecnie internet. Gra, którą zaraz zaprezentujemy jest szczególnie trudna i wymaga bystrego oka, szybkiego umysłu i niezachwianej dokładności. Czy uda ci się znaleźć królika?

Znajdź królika w 10 sekund

Patrzysz na ośnieżony brzeg. Twoje pole widzenia tonie w idealnej bieli, ale skrywa ona małego królika. Ale gdzie jest ta mała istotka? Od Ciebie zależy, czy znajdziesz odpowiedź w czasie krótszym niż 10 sekund.

Aby to zrobić, uzbrój się w najwyższą koncentrację. Szybko zeskanuj wszystkie rogi zdjęcia od góry do dołu. Nie przegap żadnego szczegółu!

Ta zagadka pojawiła się w internecie i okazało się, że bardzo niewielu osobom udało się ją rozwiązać. Jednak kilku osobom udało się odnaleźć królika, co jest wyczynem zasługującym na medal.

Gdzie ukryty był królik?

Czy udało się znaleźć zwierzę? Jeśli nie, nie przejmuj się, bardzo wielu graczy również poniosło porażkę. Jeśli jednak zauważyłeś jego obecność, możesz pochwalić się wyjątkowym okiem i niezwykłym zmysłem obserwacji.

Więc gdzie on jest? Oto podpowiedź: spójrz na zdjęcie jeszcze raz i skup się na prawej stronie. Przewiń trochę w dół. Widziałeś to?

Właściwie królik jest przykucnięty pod ławką między nogami krzesła na dole po prawej. Jak pewnie zauważyliście, królik jest biały, co utrudnia jego identyfikację. Zwłaszcza, że otacza go śnieżnobiały jak jego futro.

To złudzenie optyczne pokazuje, że mózg trzeba wytrenować, by poradził sobie z taką sytuacją. W miarę treningu łatwiej będzie Ci szybko odnaleźć zwierzę lub przedmiot w kolejnych testach.

Ale czym jest złudzenie optyczne?

Złudzenie optyczne to wizja obiektu, która różni się od rzeczywistości. Oszukują zarówno oko, jak i mózg.

Testy iluzji optycznych przeprowadzane są w celu trenowania uwagi i spostrzegawczości mózgu. Poprawiają zmysł obserwacji i popychają ludzi poza ich intelektualne granice.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.