Strona główna » Test wzroku: jeśli uda Ci się znaleźć gruszkę w czasie krótszym niż 10 sekund, masz orli wzrok.

Test wzroku: jeśli uda Ci się znaleźć gruszkę w czasie krótszym niż 10 sekund, masz orli wzrok.

Testy wizualnes są świetne do sprawdzenia swojej koncentracji i umiejętności obserwacji. Baw się w inny sposób dzięki wyzwaniu wizualnemu, które dziś Ci dajemy!

Oprócz zapewnienia Ci rozrywki, testuje sposób, w jaki Twój mózg i oczy postrzegają rzeczy. Jaki jest lepszy sposób na utrzymanie ostrości widzenia i umysłu!

Test oczu: „Czy potrafisz znaleźć gruszkę ukrytą wśród kaczek?”.

W tym badanie wzrokutrzeba będzie znaleźć gruszkę ukrytą na tym obrazku wśród tych wszystkich kaczek. Trudność? Podobnie jak kaczki, gruszka jest żółta, a jej kształt nie różni się zbytnio od kształtu małych kaczuszek.

A żeby jeszcze bardziej doprawić grę, będziesz miał tylko 10 sekund na dostrzeżenie gruszki. Jeśli uda Ci się w wyznaczonym czasie, znajdziesz się w gronie zwycięzców tego wyzwania.

Test-na-iq.pl

Aby dać sobie największe szanse, radzimy umieścić się w spokojnym miejscu. Przekonasz się, że Twój mózg i zmysły będą mogły się skoncentrować i pracować szybciej. Czy jesteś gotowy? Twoje 10 sekund zaczyna się już teraz!

Test IQ: prawidłowa odpowiedź

Czy udało Ci się dostrzec gruszkę pomiędzy tymi wszystkimi kaczkami? Jeśli tak, to mamy nadzieję, że nie miałeś pomocy w jej znalezieniu. Jesteś dobrym obserwatorem, Twoje orle oczy muszą Ci bardzo pomagać w skrupulatności w codziennej pracy.

Jeśli nie zdałeś dziennego testu wzrokowego, to nic wielkiego. Nawet jeśli przegrałeś to wyzwanie, pamiętaj, że dzięki wyzwaniu optycznemu byłeś w stanie zwiększyć swój poziom koncentracji. Zawsze możesz podjąć kolejne wyzwanie, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoją wydajność wizualną i poznawczą. Podczas gdy czekasz na następny test wizualny, sprawdź odpowiedź na tę wizualną zagadkę poniżej.

Rozwiązanie

Gruszka, którą miałeś znaleźć, znajduje się tak naprawdę na. lewej stronie obrazu. Policz 2 rząd od dołu i możesz go zobaczyć, dobrze umieszczony i strategicznie ukryty między 2 kaczkami.

Test-na-iq.pl

Wyślij to wizualne wyzwanie do swoich przyjaciół i rodziny i sprawdź, czy mają dobry wzrok i bystry umysł. A jeśli masz ochotę zagrać z innymi, na naszej stronie znajdziesz różne testy IQ, które możesz wykonać w grupach.

Kto pierwszy rozwiąże zagadkę w wyznaczonym czasie, wygrywa! To będzie świetny sposób na sprawdzenie swojego IQ podczas wspólnej zabawy!

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.