Strona główna » To wyzwanie matematyczne to doskonała okazja, aby pokazać wszystkim, że dobrze radzisz sobie z liczbami!

To wyzwanie matematyczne to doskonała okazja, aby pokazać wszystkim, że dobrze radzisz sobie z liczbami!

Co powiecie na kilkuminutową przerwę? Dziś proponujemy Wam trochę zabawy wyzwanie matematyczne.

Nie tylko będziesz mógł się dobrze bawić i zrelaksować, ale dodatkowo to łamigłówka matematyka pozwoli Ci sprawdzić swoje zdolności intelektualne.

Najważniejsze jest jednak to, że na kilka chwil można oderwać się od obowiązków i presji dnia. Usiądź więc wygodnie, poświęć trochę czasu na koncentrację i zacznij, gdy tylko poczujesz się gotowy.

Na czym polega to matematyczne wyzwanie?

Aby odnieść sukces, nie ma nic prostszego : wykonasz obliczenia i znajdziesz poprawną odpowiedź. Rzeczywiście, przedstawimy Ci różne operacje, ale nie byle jakie.

Chociaż wyniki tych ostatnich są liczbami, toPozostałe składniki to owoce, jabłka, gruszki i banany.

© Test-na-iq.pl

Twoim celem jest znalezienie wyniku ostatniej operacji, ale zanim to zrobisz, będziesz potrzebować wartości każdego owocu. Z tego powodu będziesz potrzebować każdej operacji, aby określić cyfry i liczby za każdym owocem.

Jaki jest sens robienia wyzwania matematycznego?

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że największą zaletą tego rodzaju wyzwania jest niewątpliwie jego przystępność. Rzeczywiście, dzięki rozwojowi Internetu, możesz teraz znaleźć łamigłówki i gry logiczne tego samego rodzaju za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Dzięki temu możesz spróbować rozwiązać zadanie matematyczne, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Następnie należy zauważyć, że tego rodzaju układanie puzzli pozwala zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób związanych z utratą pamięci. Efektywnie, puzzle pomagają zredukować poziom stresu, ponieważ pozwalają się zrelaksować i odprężyć.

Na koniec należy podkreślić, że zwiększają one Twoje umiejętności i motywację. Im bardziej będziesz próbował przezwyciężyć te matematyczne wyzwania, tym skuteczniej poradzisz sobie z problemem, a zatem będziesz w stanie lepiej stawić czoła przeszkodom i próbom.

Teraz jest czas na podanie poprawnej odpowiedzi.

Wynik ostatniej operacji to 16! Gratulacje dla tych, którym udało się znaleźć prawidłową odpowiedź.

Dla wszystkich, którzy nie mogli znaleźć rozwiązania, nic wielkiego. Pomożemy Ci zrozumieć, jak sprostać tego rodzaju wyzwaniom.

Trzeba było zacząć od wyszukania wartości jabłka za pomocą pierwszej operacji. Jabłko było warte 10.

Następnie wystarczyło w każdej operacji zastąpić jabłko jego wartością, aby wydedukować wartość pozostałych owoców: gruszka zastąpiła numer 3 et banan numer 2. Pomóc Ci, oto rozwiązanie na zdjęciu.

© Test-na-iq.pl

Jeśli spodobało Ci się to wyzwanie, zapraszamy do udostępnienia go w sieciach społecznościowych, aby Twoi znajomi również mogli go wypróbować.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.