Strona główna » Ustępujący Księżyc w marcu 2023 roku przyniesie poważne problemy tym znakom zodiaku

Ustępujący Księżyc w marcu 2023 roku przyniesie poważne problemy tym znakom zodiaku

Po szaleństwach związanych z pełnią Księżyca, czas na medytację i refleksję będzie na porządku dziennym. Przyczyna? Pojawienie się słabnącego Księżyca, od 15 do 20 marca 2023 roku. Rzeczywiście, obecność Strzelca sprawi, że poczujesz pustkę, która popchnie cię do podsumowania swoich działań i przemyślenia swojego życia. Sytuacja, która popchnie trzy znaki zodiaku do uporządkowania swojego życia. W ten sposób wszechświat chce je ostrzec: najbliższe dni będą trudne, ale to oczyszczenie będzie krótkotrwałe… Wzlot nastąpi już wkrótce! A zatem, na które trzy znaki zodiaku oddziałuje energia słabnącego Księżyca w marcu? Dowiedzmy się, bez dalszych ceregieli!

Po deszczu przychodzi dobra pogoda! Taka jest obietnica wszechświata, ale do tego czasu… będziesz musiał przejść przez kilka prób, aby móc docenić obecną chwilę. Ustępujący Księżyc przetestuje trzy znaki zodiaku od 15 do 20 marca. Doświadczą one okresu pustki i będą musiały poradzić sobie z tą sytuacją. Czy jest to błogosławieństwo w przebraniu? Czas się dowiedzieć…

Które trzy znaki zodiaku będą dręczone przez surową energię słabnącego Księżyca w marcu?

Kiedy burza wieje zbyt mocno, najlepiej spuścić głowę i stawić jej czoła w ciszy. Trzy znaki zodiaku będą musiały przyjąć taką postawę w najbliższych dniach. Czy ciebie też to dotyczy? Czas się o tym przekonać!

Taurus

Przyjaciele Taurus, od razu informujemy, że będziecie musieli uzbroić się w cierpliwość, aby poradzić sobie z surowością słabnącego Księżyca w marcu! Poza tym, Taurus są znani ze swojej cierpliwości, która pozwala im wytrzymać z pogodą. Niemniej jednak słabnący Księżyc zbiegnie się z nadmiarem stresu, który trudno będzie im w pełni uwolnić. Ta kumulacja tłumionych emocji wyjdzie na powierzchnię i prędzej czy później będą musieli się z nią zmierzyć. Dlatego wszechświat radzi im, aby zachowali spokój i nie podejmowali żadnych pochopnych decyzji motywowanych uczuciem gniewu. Jednocześnie powinni unikać wszelkich dyskusji związanych z ich udręką ze swoim otoczeniem lub partnerem. To tylko pogorszy sytuację. Kontrolę nad sytuacją odzyskają dopiero po 20 marca. Do tego czasu wszystko wróci do normy, a karma wynagrodzi Wam wiarę i cierpliwość. Drogie Taureanki, nie poddawajcie się!

Leo

 

Drogi Lwie, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, gdy Księżyc w marcu będzie słabł, jest ogarnięcie swojego zenitu! Wiemy, że ogromnie cieszysz się życiem, nawet jeśli Twoja codzienność jest pełna wzlotów i upadków. Rzeczywiście, wzloty i upadki kształtują Cię i nadają sens Twojemu istnieniu. Sprawiają, że stajesz się silniejszy i z czasem stajesz się bardziej odporny. Bez względu na to, jak gorączkowe czasy, zawsze znajdziesz sposób, aby pozostać pozytywnym. Czy nie jest to wewnętrzna siła, która pozwala ci oswoić swoje demony? Imponujące! Twoje motto przez cały ten okres: „Lepiej postawić sprawy na głowie, niż płakać nad swoim losem”, mówi wszystko! Tak, będzie to skomplikowane z osobistego i zawodowego punktu widzenia, ale nie panikuj, wszystko przychodzi do tych, którzy czekają!

Koziorożec

 

Dla was „twardych pracowników”, wszechświat radzi, aby odpuścić i nie brać wszystkiego jako zadania do wykonania. To powiedziawszy, nie stawiaj sobie niewiarygodnie wysokich celów. Wiemy, że jesteś bardziej powściągliwy i zdyscyplinowany, ale dobrze ci zrobi odejście od tych zasad, gdy Księżyc w marcu osłabnie. Twój spokój i zenitude zostaną wystawione na próbę w ciągu najbliższych kilku dni. Medytacja będzie twoim najlepszym sprzymierzeńcem, aby uniknąć zagubienia się w wirze negatywnych emocji w tym okresie. Kolejną ważną rzeczą jest dbanie o swoje zdrowie! Zło ma tendencję do zżerania duszy i osłabiania ducha. Miej wiarę w tej sprawie, a wszystko będzie dobrze, obiecuję!

Related post

Vanessa Meister
Napisane przez, Vanessa Meister
Mam na imię Vanessa mam 26 lat i jestem web copywriterem i content managerem. Moją pasją jest internet, e-marketing, web design, copywriting, projektowanie, web.... Dopóki jest kreatywność, marketing, oryginalność i nowe technologie.