Strona główna » Wizualne wyzwanie: Znajdź w jak najkrótszym czasie dwa ekspresy do kawy, które nie wyglądają jak inne!

Wizualne wyzwanie: Znajdź w jak najkrótszym czasie dwa ekspresy do kawy, które nie wyglądają jak inne!

Istnieją różne rodzaje ćwiczeń, które mogą znacznie poprawić Twoją sprawność wzrokową. Dziś proponujemy Ci bardziej zabawowy sposób na stymulację wzroku i umysłu.

Jest to. wyzwanie wizualne fun, a test wizualny który pozwoli Ci sprawdzić Twoje umiejętności obserwacyjne, a jednocześnie pomoże Ci wzmocnić koncentrację i rozwinąć potencjał wzrokowy. Stań wyzwanie ?

Test wizualny: „Które ekspresy do kawy nie są takie jak wszystkie inne na tym zdjęciu?”.

Poniżej znajdziesz obrazek składający się z 9 rzędów dwóch kategorii ekspresów do kawy. Do sprawdzenia czy masz dobry wzrok oraz do pobudzenia oczu i neuronów, Musisz znaleźć dwa z tych pięknych dzbanków do kawy, które nie mają uchwytu.

Test-na-iq.pl

Masz 15 sekund na dokładne przyjrzenie się obrazkowi i zlokalizowanie dwóch ekspresów do kawy. Wskazane jest zachowanie koncentracji, aby nie przegapić żadnych szczegółów na tym obrazku, na każdym dzbanku do kawy.

Twoje wyzwanie zaczyna się teraz. Wszystko zależy od Ciebie!

Test IQ: odpowiedzi

Twoje 15 sekund minęło. Jak ci poszło? To prawda, że tego typu ćwiczenia wzrokowe nie są łatwe do rozwiązania. Zwłaszcza, że na diagramie trudno dostrzec skomplikowane kształty i kolory, które mogą mylić oczy.

Jeśli mimo tego poziomu udało Ci się znaleźć dwa dzbanki do kawy, to naprawdę masz aktywne i ostre oczy, żywy zmysł obserwacji i koncentrację, której nie można zignorować. Sprawdźmy, czy naprawdę udzieliłeś właściwych odpowiedzi, korzystając z poniższego rozwiązania.

Rozwiązanie

Spójrz na poniższy obrazek, aby potwierdzić, które dwa ekspresy do kawy bez uchwytów znalazły się wśród wszystkich innych. Są one w 2. rzędzie od góry, 2. pozycja od lewej i w 3. rzędzie od dołu, 2. pozycja od prawej.

Test-na-iq.pl

Udało się? Gratulacje!!! Jeśli nie, nie martw się, nie byłeś jedynym, który nie zdał tego wizualnego wyzwania. Aby poprawić swoje umiejętności wizualne, radzimy ćwiczyć z takimi testami. W ten sposób możesz pracować nad swoją koncentracją i wyostrzyć swoje oczy.

Jeśli dobrze się bawiłeś przy tej łamigłówce wizualnej, nie krępuj się podzielić nią ze znajomymi. Wyzwanie dla ich oczu i ich poziomu koncentracji i obserwacji, aby zobaczyć, czy mogą rozwiązać ten problem w mniej niż 15 sekund!

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.