Strona główna » Wyzwanie matematyczne: Rozwiąż równanie w czasie krótszym niż 60 sekund, przesuwając tylko dwie zapałki

Wyzwanie matematyczne: Rozwiąż równanie w czasie krótszym niż 60 sekund, przesuwając tylko dwie zapałki

Cette énigme sont l’opportunité de tester votre intelligence et votre capacité à résoudre des problèmes rapidement et efficacement.

Testy IQ to popularne narzędzia do oceny inteligencji i zdolności rozwiązywania zagadek. Testy mogą przybierać różne formy, od gier do pytań wielokrotnego wyboru, i są ogólnie zaprojektowane tak, aby ocenić specyficzne i ogólne zdolności poznawcze danej osoby.

Dzisiejsza łamigłówka to wyzwanie, które Cię przetestuje. Równanie wyjściowe to 8 x 2 = 7.

© test-na-iq

Równanie jest błędne, bo 8 x 2 nie może być równe 7. Twoim zadaniem jest znalezienie rozwiązania w czasie krótszym niż 60 sekund, przesuwając tylko dwa mecze.

Wyzwania są bardzo popularne w sieciach społecznościowych, ponieważ oferują użytkownikom świetną okazję do zabawy przy jednoczesnym doskonaleniu umiejętności poznawczych i wiedzy ogólnej. Jeśli masz ochotę spróbować tej łamigłówki, aby sprawdzić, jak sobie radzisz, zrób to!

Z czego składa się ten test?

Jak już powiedzieliśmy, naszym dzisiejszym wyzwaniem jest rozwiązanie zagadki z zapałkami. Musisz uważnie obserwować i skupić się, aby rozwiązać zagadkę.

Można przenieść tylko 2 mecze. Trzeba więc zastanowić się, jak można ich poruszyć, by znaleźli rozwiązanie.

Im więcej czasu poświęcisz na zapamiętanie szczegółów, tym bliżej będziesz rozwiązania. Musisz szukać wskazówek, które pomogą Ci ukończyć wyzwanie i znaleźć odpowiedź.

A nawet jeśli to trochę oszukiwanie, zawsze można poprosić o radę kogoś, kto już ukończył podobną zagadkę. W końcu w każdy sposób można ukończyć wyzwanie!

Kliknij na „Dalij” poniżej, aby zobaczyć rozwiązanie

Related post

Rozalia
Napisane przez, Rozalia
Jestem Rozalia, web writer z pasją do gier i łamigłówek. Uwielbiam dzielić się z moimi czytelnikami artykułami rozrywkowymi, takimi jak zagadki, gry i inne tematy, które dają im zasłużony odpoczynek i pobudzającą chwilę refleksji. Oprócz pracy nad ciekawymi treściami, lubię też coraz lepiej poznawać nowe technologie i trendy internetowe. Czuję się szczęśliwa, że mogę zaoferować swoje umiejętności ludziom, którzy chcą się dobrze bawić, a jednocześnie czegoś nauczyć.