Strona główna » Wyzwanie matematyczne: Znajdź wynik ostatniej operacji w czasie krótszym niż 60 sekund

Wyzwanie matematyczne: Znajdź wynik ostatniej operacji w czasie krótszym niż 60 sekund

To wyzwanie matematyka z sowami sprawi, że twoja głowa będzie się kręcić. Mówiąc o tym, czy wiesz, że sowy mogą obracać swoje głowy prawie o 360 stopni?

W rzeczywistości, dzięki specjalnej ramce, mogą obrócić głowę o 135° w obu kierunkach.

W test Dzisiejszy test będzie wymagał dobrej głowy na ramionach, aby go zdać. Jest to. wyzwanie łatwa matematyka do zrobienia, ale prawdziwym wyzwaniem jest jej ukończenie w 60 sekund.

Test, który dziś Wam prezentujemy to. matematyczna zagadka. Jest ona dostępna dla szerokiego grona odbiorców. Będzie jednak wymagała znajomości podstawowych pojęć matematycznych.

To zabawne wyzwanie pozwoli Ci sprawdzić i udoskonalić swoje umiejętności matematyczne, ale także poprawić szybkość obliczeń. To świetny sposób, aby sprawdzić i poprawić swoje umiejętności matematyczne, ale także poprawić swoją szybkość obliczeniową, masz tylko 60 sekund na przebrnięcie przez to. Więc, czy jesteś gotowy podjąć z nami to wyzwanie?

Zrozumienie tego testu powinno zająć wam tylko kilka sekund, a rozwiązanie go kilka sekund. Jeśli jesteś dobry w arytmetyce umysłowej, to będzie to łatwizna. Jeśli nie, weź ołówek i papier.

Photo credit: Test-na-iq.pl.co.uk

Rozwiązanie tego problemu jest bardzo proste. Musisz znaleźć wartość każdej sowy. Jak zauważyłeś, są trzy różne kolorowe sowy: zielona, różowa i niebieska.

Każda sowa ma swoją wartość i aby dowiedzieć się, jakiej liczbie odpowiada, możesz odwołać się do rozwiązanego już obliczenia. Próbując znaleźć wartość dla każdej operacji, łatwo znajdziesz ostateczny wynik.

Proszę kliknąć na „Dalej” poniżej, aby zobaczyć rozwiązanie na następnej stronie.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.