Strona główna » Wyzwanie wizualne: Czy masz dobry wzrok? Następnie znajdź 2 pary masek, które różnią się od siebie w ciągu 15 sekund!

Wyzwanie wizualne: Czy masz dobry wzrok? Następnie znajdź 2 pary masek, które różnią się od siebie w ciągu 15 sekund!

Czy chcesz zmierzyć szybkość swojego mózgu i sprawdzić, jak ostre są twoje umiejętności obserwacji? Test wzrokowy poniżej jest dla Ciebie! Jest to gra wizualna Zabawna, ale wymagająca gra, która testuje umiejętności myślenia, moc wizualną oraz szybkość przetwarzania i analizy. Nie ma lepszego sposobu na sprawdzenie się i trening! Myślisz, że możesz ukończyć to wyzwanie w wyznaczonym czasie? Udowodnij to!

Test wizualny: „Które pary nie są zgodne z regułą na tym obrazku?”

Na poniższym obrazku, znajduje się seria par masek. Każda para składa się z maski z uśmiechniętym wyrazem twarzy i maski ze smutną twarzą. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że wszystkie pary są zgodne z tą formacją. Jednak bystre oczy i dobrzy obserwatorzy będą w stanie dostrzec dwie dwójki, które nie przypominają pozostałych na tym obrazie.

Test-na-iq.pl

Rzeczywiście, podczas gdy wszystkie inne sobowtóry mają radosną i smutną stronę, dwa z nich wyrażają te same emocje.

Czy odgadłeś już swoją misję? Chodzi o znalezienie tych dwóch par, które się wyróżniają. I aby to zrobić, masz 15 sekund czasu !

Test IQ: odpowiedzi

Ta wizualna łamigłówka jest doskonałym testem obserwacji, prawda? Wymaga dużo cierpliwości i uwagi, mimo że musisz znaleźć dwie identyczne pary w bardzo krótkim czasie. Fakt, że wszystkie maski są tego samego koloru, sprawia, że wyzwanie jest jeszcze trudniejsze.

Czy udało ci się znaleźć dwie słynne maski, które wyróżniają się spośród wszystkich innych w mniej niż 15 sekund? Jeśli tak, oznacza to, że jesteś skrupulatną osobą o orlich oczach i niezaprzeczalnej szybkości myślenia!

Jeśli ci się nie udało, nie martw się, oznacza to tylko, że musisz jeszcze bardziej stymulować swoje oczy i mózg, aby lepiej radzić sobie z takimi testami. Ćwicz z naszymi wizualnymi wyzwaniami dostępnymi na naszej stronie, aby poprawić swoje umiejętności wizualne, wzmocnić koncentrację i nauczyć się szybciej korzystać z mózgu.

Poniżej znajdziesz rozwiązanie dzisiejszej łamigłówki!

Rozwiązanie

Dwie pary masek składające się z dwóch identycznych emocji są zakreślone na poniższym obrazku. Pierwsza para znajduje się w środku 2. rzędu, a druga para w 8. rzędzie.

Test-na-iq.pl

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.