Strona główna » Zadanie wizualne: Czy potrafisz znaleźć przedmioty, które nie pasują do epoki?

Zadanie wizualne: Czy potrafisz znaleźć przedmioty, które nie pasują do epoki?

Život v 18. století se radikálně lišil od toho, co známe; svět se tak rychle změnil, ale tato kresba se zdá být trochu matoucí, rozumíte jí?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś urodził się w innym czasie? Wyobraź sobie. Świat, w którym większość rzeczy, które znamy, po prostu by nie istniała.

Ale szczerze wierzymy, że byłyby inne rzeczy, które można by uratować i cieszyć się nimi: być może najbardziej osobiste i najmniej wirtualne formy interakcji. Nie byłoby nawet pandemii, co by nas ucieszyło.

Chyba najtrudniejsze byłoby życie bez technologii. Zwłaszcza życie bez internetu. Dobre rzeczy i złe rzeczy.

Zabierając cię z powrotem do innego czasu z gigantycznymi sukienkami i dziećmi w szortach i skarpetkach, oferujemy zabawne wyzwanie wizualne, w którym znajdziesz zabawne odniesienia poza tym okresem, zwłaszcza do XVIII wieku. Czy odważysz się go rozwiązać?

Udało Ci się je znaleźć, jest ich 14, wróć i spróbuj jeszcze raz, a zobaczysz, że uda Ci się je znaleźć. Jeśli nie potrafiłeś, to trochę Ci pomożemy. Ale nie poddawaj się. Poniżej przedstawiamy pozycje z listy:

1. gitara elektryczna
2. Telewizja
3. Pilot zdalnego sterowania
4. czajnik elektryczny
5) Magazyn Cavall fort, po raz pierwszy wydany w 1961 r.
6) Suszarka do włosów
7. Chipsy
8) Spray owadobójczy
9. trenerzy
10. Convertible
11) Kurtka lotnicza woźnicy
12. piesek robotyczny
13. okulary męskie
14. Jogurt w folii

W razie gdybyś nie mógł, nie przejmuj się, to tylko chwila odpoczynku. Tutaj zostawiamy Wam obrazek z odpowiedziami, żebyście mogli się jeszcze trochę pobawić. Do zobaczenia następnym razem

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.