Strona główna » Znajdź szybko rozwiązanie tego równania matematycznego

Znajdź szybko rozwiązanie tego równania matematycznego

Odkrywając ostateczny kształt tej serii matematycznych obrazów, poznasz swój poziom inteligencji.

Ten obrazek rozumowania jest przykładem wyzwania matematycznego, aby uzyskać pracę mózgu i umiejętności obserwacji w porządku. Ten problem wykorzystuje liczby i kształty kwadrat, trójkąt i okrąg, z różnymi kolorami.

Jaka jest liczba w ostatnim równaniu?

Mieszanka liczb i kształtów okazuje się trudna. Ale jeśli przyjrzeć się bliżej temu równaniu matematycznemu, można szybko znaleźć odpowiedź.

Oprócz umiejętności obserwacji należy zastosować logikę i rozumowanie matematyczne. Ma to na celu sprawdzenie swojego poziomu i dobrą zabawę w tym samym czasie.

© test-na-iq

 

Przedstawia 4 równania matematyczne z dodawaniem, mnożeniem i odejmowaniem. Najpierw trzeba dodać liczbę z kwadratem i trójkątem, aby otrzymać okrągły. Następnie trzeba dodać 3 trójkąty, aby otrzymać 21.

Trzecie równanie to dodanie 5 z trójkątem i 2, aby dać kwadrat. Dla ostatniego równania, którego wynik jest w zasięgu Twoich umiejętności, musisz dodać rundę z trójkątem i kwadratem obok siebie przed odjęciem od rundy.

Dlaczego obrazek z rozumowania matematycznego?

Ten test rozumowania z obrazkami matematycznymi jest ćwiczeniem, które poprawia rozumowanie i myślenie. Dzięki temu testowi można zmierzyć umiejętności w zakresie logicznego rozumowania i rozwiązywania problemów.

Jest skuteczny i praktyczny do oceny poziomu w kontekście zatrudniania, nauczania lub oceny urzędników.

Test logicznego rozumowania dostarcza narzędzi matematycznych i technik obliczeniowych do rozwiązania problemu po dokładnej analizie. Na podstawie wyników można porównać wydajność ze standardami referencyjnymi.

Rozwiązanie

Czy udało Ci się ustalić, jakiej liczbie odpowiada każdy kształt?

Kwadrat to 14, trójkąt to 7, a okrąg to 49, wszystkie są wielokrotnościami liczby 7. Następnie zamieniasz każdy kształt na odpowiadającą mu liczbę przed przystąpieniem do obliczeń.

© test-na-iq

 

Rozwiązaniem ostatniego równania jest 21.

 

 

Related post

Vanessa Meister
Napisane przez, Vanessa Meister
Mam na imię Vanessa mam 26 lat i jestem web copywriterem i content managerem. Moją pasją jest internet, e-marketing, web design, copywriting, projektowanie, web.... Dopóki jest kreatywność, marketing, oryginalność i nowe technologie.